Właśnie wystartował konkurs organizowany przez PERN S.A. „Moja mała Ojczyzna”. Co najlepiej charakteryzuje to hasło? Czym dla Ciebie jest mała Ojczyzna – może widokiem z okna, ulubionym miejscem spotkań mieszkańców, charakterystycznym detalem na rynku albo historiami opowiedzianymi przez najbliższych? Do 12 października można przesyłać prace plastyczne, fotografie i filmy. Zachęcamy do udziału w konkursie, na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody: laptopy i smartwatche.

Czekamy na prace pokazujące ważne dla autora miejsce – pejzaż lub detal urbanistyczny, przyrodniczy, zabytek. weź udział w konkursie moja mała ojczyzna, Weź udział w konkursie „Moja mała Ojczyzna”Obraz, zdjęcie lub film powinien podkreślać jego unikalność, walory i urok lub inne elementy. Dodatkowo chcielibyśmy, aby autor krótko napisał, dlaczego przedstawione miejsce jest wyjątkowe i warto je odwiedzić.

Kto może wziąć udział?

Każdy mieszkaniec gminy objętej inwestycją PERN – budowy Rurociągu Boronów-Trzebinia, tj.: Boronów, Woźniki, Koziegłowy, Siewierz, Poręba, Łazy, Dąbrowa Górnicza, Sławków, Bolesław, Bukowno oraz Trzebinia.

Termin nadsyłania prac: 12 października 2020 r., godz. 12:00.

Regulamin konkursu

 

Jak wziąć udział?

Pamiętaj, aby przed przystąpieniem do konkursu bardzo uważnie przeczytać regulamin i wysłać pracę wraz z niezbędnymi załącznikami. Możesz zgłosić swoje prace do obu kategorii lub wybrać ulubioną:

Praca plastyczno-techniczna:

    • Forma wykonania – technika wykonania dowolna.
    • Format pracy – A4.
    • Jedna osoba może zgłosić maksymalnie 2 prace.
    • Odpowiednio zabezpieczoną przed zniszczeniem pracę należy wysłać z uzupełnioną metryczką i zgodami (dostępne w regulaminie) oraz opisem na dane Organizatora:

                                       PERN S.A., Dział Komunikacji, ul. Wyszogrodzka 133, 09-410 Płock

z dopiskiem „Moja mała Ojczyzna” – Rurociąg Boronów-Trzebinia

Praca multimedialna:

Czekamy na Twoje prace!