Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. W tym wyjątkowym czasie Spółka PERN S.A., inwestor budowy rurociągu produktowego Boronów-Trzebinia, zaprasza wszystkich mieszkańców gmin objętych inwestycją do udziału w konkursie zatytułowanym „Kartka bożonarodzeniowa dla PERN”.

Jeśli masz w sobie duszę artysty i tematyka bożonarodzeniowa jest Ci bliska, to ten konkurs jest właśnie dla Ciebie. Do udziału zapraszamy dzieci i młodzież oraz dorosłych, czyli wszystkich mieszkańców terenów objętych inwestycją PERN, tj. gmin: Boronów, Woźniki, Koziegłowy, Siewierz, Poręba, Łazy, Dąbrowa Górnicza, Sławków, Bolesław, Bukowno oraz Trzebinia.

 

Na czym polega konkurs?

Przygotuj kartkę świąteczną o tematyce bożonarodzeniowej wraz z propozycją życzeń i prześlij ją na adres siedziby PERN S.A.

Forma wykonania pracy jest dowolna, ale projekt nie może być większy niż kartka A4. Jeśli zdecydujesz się na wykonanie pracy techniką komputerową, wydrukuj swoją pracę, spakuj do koperty i prześlij na dane Organizatora.

Do zgłoszenia koniecznie dołącz metryczkę, która jest załącznikiem nr 2 do Regulaminu Konkursu „Kartka bożonarodzeniowa dla PERN”.

Na kartki czekamy do 11 grudnia 2019 r.

 

Gdzie należy wysłać projekt?

Kartkę, zapakowaną w zaklejoną kopertę zabezpieczającą przed uszkodzeniem, wyślij do Inwestora na dane:

PERN S.A., Dział Komunikacji, ul. Wyszogrodzka 133, 09-410 Płock z dopiskiem Konkurs „Kartka bożonarodzeniowa dla PERN” oraz „nie otwierać”.

 

Jak wybierzemy zwycięzców?

Nad przebiegiem konkursu czuwa Komisja Konkursowa, która wyłoni laureatów nagrody głównej, wyróżnień oraz zakwalifikuje prace do udziału w głosowaniu na „Nagrodę publiczności”.

18 grudnia w zakładce „Konkurs”, na stronie www.boronowtrzebinia.pl, opublikowane zostaną zdjęcia kartek wybranych przez Komisję wraz z wraz z imieniem, wiekiem uczestnika oraz nazwą gminy, z której pochodzi.

„Nagrody Publiczności” otrzyma osoba, której praca zdobędzie najwięcej głosów.

 

Nagrody czekają

Na autorów najciekawszych prac czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe, a wśród nich laptop, smartfon, tablety i smartwatche.

Komisja Konkursowa przyzna jedną nagrodę główną i sześć wyróżnień, natomiast odwiedzający stronę www.boronowtrzebinia.pl uhonorują laureata „Nagrody Publiczności”.

 

Szczegółowe informacje na temat konkursu znaleźć można w zakładce „Konkurs”.