23 stycznia 2020 r. w Bazie Paliw nr 3 w Boronowie odbyło się podsumowanie konkursu „Kartka bożonarodzeniowa dla PERN”. Wręczone zostały także nagrody.

W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele Organizatora konkursu, tj.: Paweł Wysocki, Dyrektor ds. Megainwestycji PERN i Dariusz Nazarenko, Kierownik projektu „Budowa rurociągu produktowego Boronów-Trzebinia” oraz Krzysztof Bełkot, wójt gminy Boronów, laureaci i uczestnicy konkursu.

Przypomnijmy, że w grudniu 2019 r. PERN zaprosił mieszkańców gmin objętych inwestycją do udziału w konkursie. nagrody, Nagrody wręczoneJego laureatami zostali:

  • Szymon Liszka, lat 5, z gminy Trzebinia, który otrzymał Nagrodę Główną – laptop,
  • Marta Erlebach, lat 5 z gminy Boronów, która otrzymała Nagrodę Publiczności – smartfon.

Wyróżnienia I stopnia i nagrody w postaci tabletów, otrzymali:

  • z gminy Bukowno: Zuzanna Stasiowska, lat 9 i Patryk Pytel, lat 9
  • z gminy Boronów: Brian Oleksik, lat 12

Wyróżnienia II stopnia i nagrody w postaci zegarków smartwatch, zdobyli:

  • z gminy Bukowno: Piotr Wąs, lat 10
  • z gminy Boronów: Olga Świerc, lat 17 i Patrycja Swatek, lat 11

Cieszymy się, że mieszkańcy gmin leżących na tracie rurociągu produktowego Boronów-Trzebinia aktywnie zaangażowali się w nasz konkurs i nadesłali tak dużo kartek. Komisja Konkursowa miała sporo pracy. Wszystkie kartki zapierały dech w piersiach i niełatwo było wybrać te najładniejsze – powiedział Paweł Wysocki, Dyrektor ds. Megainwestycji PERN. – Wszystkim laureatom, w imieniu swoim i PERN, serdecznie gratuluję – podsumował.

Na czym polegał konkurs?

W konkursie mógł wziąć udział każdy – dzieci, młodzież i dorośli, czyli wszyscy mieszkańcy terenów objętych inwestycją PERN, tj. gmin: Boronów, Woźniki, Koziegłowy, Siewierz, Poręba, Łazy, Dąbrowa Górnicza, Sławków, Bolesław, Bukowno oraz Trzebinia.

Zadaniem uczestników było przygotowanie kartki świątecznej o tematyce bożonarodzeniowej wraz z propozycją życzeń. Nad przebiegiem konkursu czuwała Komisja Konkursowa, która wyłoniła laureatów nagrody głównej, wyróżnień oraz zakwalifikowała prace do udziału w głosowaniu na „Nagrodę publiczności”.

18 grudnia w zakładce na stronie www.boronowtrzebinia.pl, opublikowane zostały zdjęcia prac wybranych przez Komisję. „Nagrodę Publiczności” zdobyła osoba, której praca uzyskała najwięcej głosów internautów.

Szukasz informacji o inwestycji PERN?

Wszystkie informacje na temat budowy rurociągu produktowego relacji Boronów-Trzebinia znaleźć można na www.boronowtrzebinia.pl. Zachęcamy także do zapisania się na newsletter. W cyklicznie rozsyłanych mailingach Inwestor przekazuje bieżące informacje na temat inwestycji.